Ваш кошик порожній.
У Вас немає товарів для порівняння.
Анемометри з крильчаткою є класичним втіленням терміна «анемометр». Всі анемометри такого типу оснащені зондом з крильчаткою, який може бути вбудованим (testo 410) або таким, що підключається (testo 416).
Принцип вимірювання швидкості повітря крильчатим анемометром заснований на вимірюванні швидкості обертання крильчатки, яка напряму залежить від швидкості повітря. Для вимірювання швидкості обертання крильчатки в приладах testo застосовується безконтактні сенсори. Безконтактні сенсори можуть бути двох типів: оптичні - для пластикових крильчаток та індукційні - для металевих крильчаток.
Якщо крильчатка анемометра робить повний оберт, на прилад надходить певна кількість імпульсів з безконтактних сенсорів. Чим вище швидкість повітряного потоку, тим більше обертів в одиницю часу здійснює крильчатка. Електронна частина приладу вимірює частоту імпульсів з крильчатки і перетворює їх в покази швидкості на дисплеї крильчатого анемометра.
Перевага крильчатих анемометрів полягає в можливості вимірювання швидкості незалежно від параметрів, які впливають на щільність повітря (барометричного тиску, висоти н.р.м., вологості та температури). Крім цього, крильчатки сильно розрізняються діаметром, який становить від 16 мм до 100 мм.
Крильчатки малих діаметрів (наприклад testo 416) застосовуються для вимірювань високих швидкостей всередині повітроводів. У той час як, крильчатки з великим діаметром (testo 417) використовуються для інтегрального виміру швидкостей на вентиляційних решітках або дифузорах.