Ваш кошик порожній.
Зекономте свій час, ознайомившись із відповідями на найбільш актуальні питання, які задають наші покупці щодо застосування приладів.
1. Нам необхідно виміряти тягу. Чи підходить для цього термоанемометр testo 405?
testo 405 застосовується для вимірювання швидкості, об'ємної витрати і температури повітря. Для вимірювання тяги у витяжних або вентиляційних каналах необхідно застосовувати дифманометр, наприклад, testo 510. Для виміру тяги необхідний силіконовий шланг, внутрішнім діаметром 4-6 мм. Шланг необхідно надіти на негативний штуцер дифманометра. Включити прилад і встановити другий кінець шланга в центр витяжного або вентиляційного каналу. Переміщуючи шланг вздовж площині перерізу каналу, знайти точку з максимальним значенням тяги.
testo 510 - високоточний прилад. Після його включення не можна міняти його висоту, переміщуючи прилад вгору або вниз. Ми рекомендуємо зафіксувати прилад на металевій поверхні за допомогою вбудованого магніту і після цього включити його. Переміщення приладу навіть на 30-50 см може викликати появу додаткової похибки.
2. Чи можна за допомогою тепловізора побачити об'єкти через стіну або інше перекриття?
Ні. Тепловізори вимірюють значення температури безпосередньо на поверхні стіни і виводять їх на дисплей у вигляді термограми. У деяких рідкісних випадках, якщо всередині стіни розташовані джерела з підвищеною або пониженою температурою, їх можна визначити по температурним аномаліям на термограмі. До таких джерел можуть відноситься труби з гарячою чи холодною водою, витяжний або вентиляційний канал, місце витоку води з труб та ін.
3. Які прилади можна застосовувати для вимірювання швидкості в запиленому середовищі?
Для таких вимірювань не можна використовувати термоанемометри і крильчасті анемометри.
Єдине рішення - вимірювання швидкості за допомогою трубки Піто і дифманометра. Застосування трубки Піто має ще одну перевагу - трубки Піто розраховані на температури до 500 оС, що дозволяє використовувати їх для вимірювання температури димових газів.
4. Нам потрібен прилад testo 440 (350, 300 і ін.) В стандартній або максимальній комплектації. Скільки він коштує?
Комплектація таких приладів як testo 400 (350, 300 і ін.) визначається, відповідно до потреб споживача. Ви нам повідомляєте свою вимірювальну задачу, а ми підбираємо комплектацію приладу, яка повністю їй відповідає.
Максимальна комплектація для таких приладів не має сенсу, оскільки всі опції фізично неможливо встановити в прилад, а багато зондів виконують аналогічні функції і розрізняються тільки габаритами, похибкою або максимальною робочою температурою.
Заводські комплекти існують для testo 440, testo 350 та testo 300. Проте кожен з цих комплектів можна доповнити іншими зондами і приладдям.
З іншого боку, для коректного цінового позиціювання, ми на нашому сайті розмістили комплекти приладів testo 400 (350, 300 і ін.), які містять найнеобхідніші функції або є найбільш популярними серед покупців.
5. Який термін служби електрохімічних сенсорів в газоаналізаторах testo?
При стандартних умовах експлуатації електрохімічні сенсори токсичних газів (СO, NO, SО2 і ін.) слугують від 4 до 6 років. Сенсори кисню ж постійно перебувають під максимальним навантаженням (21% об. О2) і потребують заміни через кожні 1,5 - 2 роки. Інфрачервоний сенсор СО2 для приладу testo 350 практично не зношується і виходить з ладу тільки після сильного забруднення внутрішньої оптичної частини.
Сенсори Long Life О2, СО, NO, встановлені в газоаналізатор testo 300 LL, мають збільшений ресурс роботи до 8 років.
6. Чи необхідно виконувати повірку/калібрування приладів?
Вимоги щодо калібрування, повірки та відповідності технічним регламентам визначаються сферою застосування приладів та є відповідальністю покупця.
Первинне калібрування всіх вимірювальних приладів testo здійснюється заводом - виробником, результати якої містяться в протоколі калібрування, який поставляється разом з приладом (за винятком п.10 . Яка продукція testo поставляється без заводських протоколів калібрування? ).
Повірка, здійснюється лише для тих приладів testo, що раніше отримали свідоцтво повірки або які відповідають вимогам Технічних регламентів України та пройшли оцінку відповідності.
7. З якої відстані вимірює пірометр?
На відміну від тепловізора, пірометр вимірює тільки одне усереднене значення температури у виділеній області. Діаметр плями, в якій пірометр вимірює температуру, залежить від оптики приладу - чим сильніша оптика, тим менше вимірювана область при однаковій відстані до об'єкта. Температуру можна виміряти практично з будь-якої відстані, однак і діаметр вимірюваної плями при цьому може бути просто величезним.
Наприклад, при моніторингу температури ізоляції трубопроводів необхідно, щоб в вимірювану область не потрапляли вентилі або фітинги без ізоляції, оскільки прилад бере середню температуру і це спотворює результати вимірювань.
В пірометрах testo для позначення вимірюваної області найчастіше застосовуються лазерні цілевказівники. Наприклад, одноточковий цілевказівник в testo 830 T1 застосовується для відображення центру вимірюваної області. Діаметр плями залежить від відстані до об'єкта. Двоточковий цілевказівник (testo 830 T2), хрестоподібний (testo 835) застосовуються для точного позначення вимірюваної області.
8. Як можна виміряти низькі швидкості повітря трубкою Піто?
Вимірювання швидкості трубкою Піто засноване на визначенні різниці повного і статичного тиску. При низьких швидкостях повітря, різниця тиску мінімальна. Крім того, в шлангах для підключення трубки Піто відбувається природне загасання сигналу тиску. Тому точне вимірювання низьких швидкостей надзвичайно ускладнене.
Як приклад можна навести три модифікації testo 512 з сенсорами для різних перепадів тиску, які дозволяють виміряти швидкість в діапазоні від 2 до 100 м/с.
9. Чи можна використовувати термогігрометр testo 608 для експрес-вимірювань вологості?
Ні, testo 608 призначений для постійного моніторингу значень вологості і температури повітря, а також точки роси. Конструкція приладу не передбачає високу швидкодію, необхідну для експрес-вимірювань за місцем вимірів.
В якості приладу для експрес - вимірювань вологості повітря можна порекомендувати термогігрометр testo 605. Процедура вимірювань надзвичайно проста: необхідно включити прилад в вимірюваному приміщенні, відкрити захисний ковпачок сенсора і, плавно переміщуючи прилад зліва направо, домогтися стабілізації показань по температурі і вологості.
10. Яка продукція testo поставляється без заводських протоколів калібрування?
Відповідно до вимог сертифікації всього виробничого процесу на ISO 9001: 2008 вся продукція testo при випуску з заводу-виготовлювача на 100% підлягає контролю точності показань.
Однак, для підтримки конкурентної ціни найбільш доступні і прості прилади testo поставляються без заводського протоколу про калібрування.
До цих приладів відносяться:
testo 105, testo 1109/1110/1111/1113, testo 205, testo 206 рН1 / рН2 / РН3, testo 316-1/ -2/ -3/ -4, testo 317-1/ -2, testo 405, testo 605, testo 805, testo 815/816, testo 900, testo 905-Т1 / Т2.
Крім того, сертифікат про калібрування не надається на запчастини, комплектуючі (зокрема зонди і сенсори).
На вимогу наших замовників на платній основі ми можемо додатково замовити на testo сертифікати калібрування DKD і PTB в довільно обраних точках або діапазонах вимірювань для будь-яких приладів і більшості комплектуючих.
Крім того, для підтвердження відповідності характеристик приладів заявленим в технічній документації, ми пропонуємо виконати калібрування в ДП «Укрметртестстандарт». Разом з вимірювальним приладом, можна повірити зонди, з якими він може працювати.
11. Що робити, якщо смартфон/планшет вимагає PIN-код для підключення смарт-зонду?
Вам не потрібно PIN-код для підключення Смарт-зонда до мобільного пристрою. Bluetooth автоматично вмикається після запуску Застосунку на смартфоні/планшеті. Увімкніть Смарт-зонд. Програма встановить зв'язок автоматично. Коли з'єднання встановлено, світлодіод Смарт-зонда блимає зеленим.
Також звертаємо увагу, що максимальна дальність підключення зонда до смартфона становить від 20 до 100 метрів, залежно від моделі Смарт-зонда. Максимальна кількість Смарт-зондів, яку можна одночасно підключити – шість, та залежить від потужності вашого смартфона/планшета. Для Застосунку потрібно увімкнути всі дозволи телефону.
12. Типові питання про манометричні колектори.