З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, компанія Testo припинила продажі приладів на ринку росії та надає підтримку Україні. Зокрема, була направлена благодійна фінансова підтримка від самої компанії Testo, а також окрема фінансова підтримка від її співробітників.

Ця підтримка не припиняється і через рік після початку повномасштабної війни. З цієї нагоди компанія Testo знову жертвує ще 50 000 євро до фонду громадян міста Фрайбурга (адміністративний центр округу) на допомогу Україні. Нещодавно чек з пожертвуваннями було офіційно передано фонду під час невеликої церемонії. Фонд використає цю суму в першу чергу на направлення нагальної допомоги, зокрема ліків та іншої допомоги для постраждалих від війни українців.

“Ми глибоко вражені війною, що триває. Тим більше важливо продовжувати допомагати зараз. Завдяки партнерству з фондом громадян Фрайбурга ми можемо зробити вагомий внесок на благо народу України», – говорить генеральний директор Testo Буркарт Кноспе. Особливу подяку він висловлює спілці співробітників Testo, які на добровільній основі брали участь у тісній співпраці з Фондом громадян міста Фрайбурга з початку повномасштабної війни. До кола волонтерів входять співробітники Testo KG та Testo Industrial Service: Василь Матвіїв, Маркус Шуман, Уве Гаурі, Багіш Парді, доктор Філіп Зассе, Франк Гофманн, Маттіас Демскі, Гельмут Іселе, Ніко Бонк, Марсель Пелікан, Сара Бенк і Ральф Біркенмаєр. Вони також брали участь у церемонії передачі пожертвувань.

З великою ініціативністю вони регулярно збирають пожертвування товарів і ліків, привозять їх в Україну під час поїздок, які самі організовують. На сьогодні вже здійснено вісім поїздок у співпраці з фондом. Для цього Testo безкоштовно надає транспортні засоби та бере на себе всі витрати на пальне. Волонтери їдуть у п’ятницю після роботи на повністю завантажених автомобілях і повертаються додому в неділю. Мета – госпіталь у Львові, куди будуть передані пожертви у вигляді медикаментів та речей для поранених військових і мирного населення.

“Долі людей і враження від поїздок дуже зворушливі, але ми раді зробити внесок” – каже співробітник Testo Маркус Шуман. “Підтримка Testo — це лавина допомоги”, — каже Інгрід Вертхаймер, член правління фонду допомоги, сповнена ентузіазму та вдячності. “Прагнення до спільної мети та спостереження на місці, що допомога надходить саме туди, де вона потрібна, надає нам сили продовжувати”- захоплено підсумовує вона.