На сьогоднішній день, значна кількість європейських компаній виходять з ринку росії та білорусі. Поступово росія втрачає доступ до сучасних технологій та винаходів, а її розвиток повертається на десятиліття назад. Виключенням не стала і галузь сучасної вимірювальної техніки. Зокрема, компанія Testo вирішила припинити офіційне постачання будь-якої продукції в росію та білорусь. Дочірнє підприємство Testo KG в росії припинило свою роботу та його видалено з переліку компаній Testo на офіційній інтернет-сторінці. Це свідчить, що для компанії Testo репутація та європейські цінності важливіші за прибутки. 

На відміну від росії та білорусі, офіційна продукція Testo доступна для замовлення в Україні у єдиного офіційного представника – компанії ЛІФОТ. ТОВ ЛІФОТ співпрацює з Testo вже понад 25 років, тому ви можете бути впевнені у високій якості продукції, сервісу та професіоналізму працівників. 

Звертайтесь до компанії ЛІФОТ для вирішення вимірювальних завдань та сервісу обладнання та підтримайте економіку України у ці вирішальні часи. Адже саме відновлення та розвиток економіки значно наблизить нашу спільну перемогу. 

Слава Україні!