Спекотне літо змінило весну і тепер для забезпечення комфортних умов у помешканнях замість обігріву всі поступово переходять на охолодження. Саме тому настав час для оптимального налаштування холодильних систем для уникнення надмірних витрат.

З цим завданням вам допоможуть впоратися прилади testo для систем охолодження. Правильно налаштована система кондиціонування не лише максимально ефективно охолоджує приміщення, зберігаючи електроенергію, але й значно збільшить строк експлуатації компресора.

Комплект професійних приладів testo стане в нагоді  кожному наладчику. Манометричний колектор testo 557, вакуумметр testo 552, детектор витоків холодоагентів testo 316-3 та струмові кліщі testo 770-3 стануть вашими незамінними помічниками, адже дійсно ефективне налаштування систем охолодження можливе лише із застосуванням високотехнологічного обладнання.

Сучасний комплект Смарт Зондів Охолодження має можливість прямого підключення приладів до штуцерів без використання шлангів і зайвих витрат холодоагентів. Система Смарт  зондів дозволяє одночасно передати значення 4 виміряних параметрів по Bluetooth на смартфон або планшет, що знаходиться на відстані до 100 м.

Контролюйте основні параметри систем охолодження та зберігайте результати вимірювань максимально просто та зручно. Компактні та надійні прилади допоможуть вам з легкістю впоратися з великим об’ємом роботи та лишити спеку за вікном!

Отримайте ще більше корисної інформації та ознайомтесь детальніше з приладами testo для налаштування та діагностики систем кондиціонування в проспекті >>>