Кожен керівник медичного закладу має забезпечити комфортні умови мікроклімату в якому знаходиться пацієнт. А отже для цього потрібно контролювати роботу систем опалення вентиляції та кондиціонування, головною метою яких є створення комфортної температуру і вологості. Система моніторингу Saveris 2 від компанії Testo здатна допомогти у вирішенні цієї задачі.

Своєчасне виявлення відхилення в роботі систем мікроклімату, зменшить години простою та дорогоцінного ремонту. Логери testo Saveris 2 миттєво направлять повідомлення про невідповідність температурному режиму чи вологості.

Необхідною умовою роботи вимірювальної системи testo Saveris 2 є наявність стабільного доступу до мережі інтернет для передачі даних на Хмару Testo Cloud. Це дозволяє об’єднати всі реєстратори в одну мережу незалежно від місця їх встановлення.

Реєстратори можуть знаходитись в різних містах або навіть в різних країнах. В будь-який час та будь-якому місці за допомогою ПК, смартфона або планшета ви зможете контролювати параметри клімату в будь-якому приміщенні і вразі невідповідності температурному режиму, відповідальна особа отримає повідомлення на електронну пошту чи по SMS.

Переваги testo Saveris 2:

  • - Контролюйте значення клімату в кімнаті або в цілій лікарні автоматично та ефективно.
  • - Уникайте дорогих поломок та пошкодження обладнання за допомогою функції сигналізації
  • - Підвищення рівня енергоефективності

Завантажити брошуру >>>

Більш докладно про testo saveris 2 >>>