Оновлений газоаналізатор testo 300 NEXT LEVEL отримав нові функції та розширені можливості. testo 300 NEXT LEVEL має значно розширену сферу застосування та дозволяє виконувати вимірювання, які раніше треба було виконувати за допомогою додаткових приладів.

Другий дисплей – можливість підключення смарт пристрою (телефону або планшету) до газоаналізатору для дистанційного відображення всіх даних вимірювання. Для використання функції Другий дисплей треба встановити безкоштовний Застосунок testo Smart. За допомогою Застосунку можна створювати звіти про вимірювання безпосередньо на місці та направляти електронною поштою Замовнику.

Усереднення даних – вперше в газоаналізаторах testo такого класу реалізована функція усереднення даних при проведенні аналізу димових газів. Для використання усереднення даних, треба ввімкнути насос подачі газової проби та дочекатися стабілізації показань концентрації газів (приблизно 3 хвилини). Після цього можна запускати програму розрахунку середніх значень за певний проміжок часу. Паралельні вимірювання швидкості потоку димових газів дифманометром testo 510i в комплекті з трубкою Піто дозволяють розрахувати валові викиди по СО2, СО та NOx для оцінки екологічного податку відповідного устаткування.

Перевірка герметичності газових труб – має 2 різні програми вимірювання:

-        Тест на герметичність – перевірка герметичності системи нового газопроводу, або газопроводу після ремонту.

-        Тест на працездатність -  перевірка герметичності існуючої системи газопроводу для визначення її придатності для подальшої експлуатації.

Для виконання перевірки на герметичність треба використовувати спеціальний комплект для  testo 300 NEXT LEVEL для перевірки на герметичність.

Вимірювання низького тиску або тяги 4 Па – унікальна функція, що дозволяє вимірювати низький тиск безпосередньо газоаналізатором testo 300 NEXT LEVEL без застосування додаткових дифманометрів. Для безпечного використання камінів чи газових обігрівачів в житлових кімнатах, задля уникнення отруєння чадним газом, вимірювання 4 Па виконується в приміщенні де встановлене відповідне обладнання. Також, цю програму вимірювання можна використовувати для котельного обладнання при перевірці необхідної тяги в димоходах. Для використання програми вимірювання тиску 4 Па треба застосовувати адаптер для вимірювання тиску.

Підключення Смарт зондів – за допомогою бездротового зв’язку до газоаналізатора testo 300 NEXT LEVEL можна підключити одночасно до 4-х Смарт зондів testo:  testo 915і, testo 115i або testo 510i.    Це означає, що одночасно можна вимріювати тиск газу на вході в пальник дифманометром testo 510i, пряму та зворотну температуру теплоносія двома термометрами з затискачем testo 115i та, наприклад, температуру в приміщенні, що обігрівається термометром testo 915і з зондом температури повітря. Можливість підключення Смарт зондів інтегровано у всі прилади testo 300 NEXT LEVEL.

 Для всіх офіційних покупців газоаналізаторів з 2019 року ми пропонуємо можливість отримати дооснащення вашого приладу testo 300 до рівня testo 300 NEXT LEVEL.

Завантажити проспект з описом нового testo 300 NEXT LEVEL >>>