Testo 400 не просто «черговий» новий прилад testo, це вимірювальна техніка, яка на роки вперед визначає функціональність та конструкцію приладів для вимірювання параметрів мікроклімату і якості повітря.

Важливою перевагою є унікальна концепція зондів, яка також використовується в testo 440. Для кожного з вимірюваних параметрів ви можете вибрати зонд-насадку, який для зручності вимірювань, можна підключити до дротової або бездротової Bluetooth рукоятки. Максимальна довжина зондів для вимірювання швидкості становить 3 м з урахуванням телескопічних подовжувачів.

Уже сьогодні широка гама дротових і бездротових зондів складається з 70 моделей для вимірювання різних параметрів, які можна підключити testo 400.

Головною інновацією testo 400 є IAQ реєстратор даних, який ви зможете замовити разом з приладом. Реєстратор - це повністю самостійний прилад, здатний протягом 2-х тижнів виконувати вимірювання в автономному режимі. Реєстратор IAQ програмується і зчитується за допомогою testo 400.

До testo 400 можна підключити до 8-ми зондів одночасно: 4 з кабелем і 4 бездротових. В якості бездротових зондів також можна використовувати Смарт зонди testо. При використанні IAQ реєстратора даних загальне число одночасно підключених зондів збільшується до 14 (!).

На сьогодні testo 400 самий універсальний прилад у виробничій програмі testo, який пропонує величезні можливості по вимірюванню якості повітря в приміщеннях, вимірювання індексу теплового навантаження WBGT і визначення рівню комфорту. При цьому, прилад виконує всі стандартні вимірювання, необхідні в секторі ОВК: швидкості у повітроводах і на решітках з розрахунком об'ємної витрати; відносної вологості та точки роси; перепаду тиску на фільтрах і тяги у повітроводах; освітленості, концентрації СО2 і температури повітря.

 Перейти на сторінки з описом testo 400 та його комплектів: