На додаток до заводських комплектів для контролю параметрів мікроклімату та систем ОВК компанія testo нещодавно розробила комплект для оцінки індексу теплового навантаження WBGT. Новий комплект дозволить максимально точно визначити тривалість максимального перебування людей на своїх робочих місцях, без завдання шкоди їх здоров’ю. Для виробництв, де робітники працюють поряд з джерелами інтенсивного теплового випромінювання, вимірювання індексу WBGT особливо критичне. 

Комплект складається зі сферичного зонду температури, зонду температури повітря, зонда температури вологого термометра, кронштейну для кріплення зондів та кейсу для транспортування. З цим набором ви зможете точно виміряти температуру повітря, вологого термометра, а також теплове випромінювання. Використовуючи отримані дані, testo 400, розраховує температуру вологого шару (WBGT) та індексу теплового навантаження. 

Завантажити проспект з описом комплекту WBGT для testo 400 >>>

Важливим моментом є те, що комплект WBGT не є самостійною вимірювальною одиницею і буде працювати лише разом з приладом testo 400. Ознайомтесь по посиланням з testo 400 та його трьома заводськими комплектами: