Смарт манометричні колектори testo 550itesto 550s і testo 557s використовуються для введення в експлуатацію, контролю роботи і ремонту кондиціонерів, холодильних систем і теплових насосів.

Нове покоління манометричних колекторів testo 550itesto 550s і testo 557s отримало можливість бездротового підключення зондів для вимірювання температури і вакууму. Бездротові зонди можна розташовувати на відстані до 100 м від приладу.

testo 550s і testo 557s отримали графічні висококонтрастні дисплеї на які можна виводити графіки зміни вимірюваного або розрахункового параметра. Крім цього, до манометричних колекторів можна підключати смартфон з встановленим додатком testo Smart, яке забезпечує докладні покрокові інструкції при проведенні вимірювань.

Такому чином, смарт манометричні колектори testo по суті є вимірювальною системою зовсім нового рівня, до якої можна підключати різні провідні та безпровідні зонди температури, термогігрометр testo 605i і вакуумметр testo 552i. На вершині системи знаходиться мобільний пристрій з можливістю управління всіма функціями: проведення вимірювань, реєстрації даних вимірювань, відображення даних вимірювань в формі таблиці або графіка, оновлення списку холодоагентів і відправки звітів про вимірювання через Інтернет.

Манометричний колектор testo 550i не має дисплея, повністю управляється зі смартфона і поставляється в заводському комплекті з бездротовими зондами температури testo 115i. Додатково до приладу можна підключити смарт-зонд для вимірювання відносної вологості, точки роси і температури testo 605i.

testo 550s випускається в 3-х заводських комплектах: з дротовими і бездротовими зондами температури, а також з бездротовими зондами і комплектом з 3-х шлангів. Також до приладу можна додатково підключити термогігрометр testo 605i і новий Смарт-зонд вакуумметр testo 552i, а також додаткові провідні зонди для вимірювання температури повітря і на поверхні.

У комплект testo 557s входить 2 бездротових зонда температури поверхні труб testo 115i, один вакуумметр testo 552i і кейс для приладу і приладдя. Манометрический колектор testo 557s випускається в 2-х заводських комплектах: з комплектом з 4-х шлангів і без шлангів. Також до приладу можна додатково підключити термогігрометр testo 605i і новий Смарт-зонд вакуумметр testo 552i, а також додаткові провідні зонди для вимірювання температури повітря і на поверхні.

Завантажити проспект testo 550s >>>

Завантажити проспект testo 557s >>>