Тепловізори testo 870 отримали нагороду від авторитетної Німецької Ради з Дизайну, до складу якої входить 170 членів та інститутів з дизайну та економіки, в категорії «Чудовий дизайн продукції - за кращий дизайн приладу». Дизайн тепловізора testo 870 вразив жюрі унікальним поєднанням практичності та фірмового стилю, що не має аналогів у світі.

Дизайн продукції завжди відігравав важливу роль для Testo. В останні роки ще більше зросла значимість дизайну, який став невід'ємною частиною і візитною карткою продукції. Розпізнавання бренду, який надає вам всі необхідні функції, здійснюється мовою форм продукції Testo.

"Якщо продукція має характеристики точності та надійності, як і у випадку з testo 870, то вона повинна випромінювати це візуально," говорить Андреас Дерр, начальник відділу, відповідального за конструкцію та дизайн в Testo. "Кольорове рішення testo 870 в чорному і помаранчевому кольорах є важливою віхою для візуальної мови бренду Testo" підкреслює Андреас Дерр. "Всі наступні прилади, які розробляються в областях контролю мікроклімату, опалення, вентиляції та охолодження, чітко дотримуються такого кольорового рішення."

У висновку жюрі зазначається:

«Тепловізор testo 870 був розроблений в співпраці з професіоналами в промисловості та механіці, а також ідеально відповідає їх вимогам по роботі з приладом та технологіям, які застосовуються. Цей надійний та зручний в роботі прилад можна без проблем використовувати щодня навіть у важких промислових умовах. Крім цього, testo 870 найлегший тепловізор у своєму класі, який має інтуїтивне управління, і для роботи з яким не потрібна попереднє навчання. Тепловізор має дизайн, який надає зручність у роботі та високу функціональність завдяки інтегрованій технології Testo Super Resolution - високоякісна продукція, яка знаходиться на передньому краї технологій.»

Нагорода за кращий дизайн 2016 є визнаною міжнародною нагородою Німецької Ради з Дизайну. Нагорода призначається за проекти, в яких висока якість конструкції поєднується з інноваційним дизайном. Заснований в 1953 році з ініціативи Німецького Бундестагу Німецький Рада з Дизайну є одним з провідних компетентних світових органів, який відстежує майбутні тенденції дизайну.

Переглянути testo 870 на сайті Німецької Ради з Дизайну >>>