Пневматичні механізми та інструмент мають широке застосування на сучасних виробництвах. Їх робота неможлива без постійної подачі відповідної якості стиснутого повітря. Якщо ви компанія яка виробляє стиснене повітря чи купує його, використання лічильника стисненого повітря стане просто необхідним, адже стиснене повітря є джерелом енергії і водночас є джерелом значних фінансових затрат.

З використанням лічильників стисненого повітря testo, кожен зможе точно перевірити якість як поставленого стисненого повітря. так і спожитого. Додатково їх можна використовувати для впровадження екологічних норм, наприклад, відповідно до ISO 50.001 чи ISO 14.001. Нерідко негерметичні з’єднання можуть стати причиною додаткових  щоденних втрат повітря, а отже і коштів. Система, що перебуває під тиском, зі встановленим в магістраль лічильником попередить Вас про наявність витоку.

Компанія Testo KG пропонує лічильники для всіх стандартних діаметрів труб (DN 15, DN 25, DN 40, DN 50). Процес монтажу приладу в діючу систему є простим та не вимагатиме участі працівників з унікальною кваліфікацією. Лічильники можуть працювати як від окремого блока живлення на 24В постійного струму, так і бути підключенні до блока живлення, що монтується на рейку електрошафи.

Окрім витрат стисненого повітря лічильник додатково відображає покази тиску та температури в системі стисненого повітря. Наявність аналогових виходів 4…20 мА дозволить легко інтегрувати його в діючу систему будь-якого виробництва. Добову кількість використаного повітря точно просумує функція суматора. 

Ваші переваги з лічильниками стисненого повітря testo 6451 / 6452 / 6453 / 6454:

  • - Постійне вимірювання витрати, тиску, температури
  • - Підходять для всіх стандартних діаметрів труб - DN 15, DN 25, DN 40, DN 50
  • - Інтеграція в діючу систему підприємства, завдяки аналоговому виходу 4…20 мА
  • - Функція суматора спожитого стисненого повітря.

 

Більш докладно про лічильники стисненого повітря >>>

Завантажити проспект >>>