Перша партія новітніх тестерів якості олії testo 270 доставлена нашим покупцям.

В нових детекторах testo 270 для контролю якості олії для смаження у фритюрі використовується принцип вимірювання сумарних полярних матеріалів (ТРМ). Вимірювання ТПМ найбільш точно характеризує якість олії і враховує всі основні фактори її старіння: температуру, наявність води та окислення. В процесі смаження у фритюрі утворюється понад 800 різних речовин, які збільшують концентрацію ТРМ.

Вимірювання ТРМ широко застосовується в багатьох країнах світу. Так, наприклад, Європейська Федерація по ліпідам (Euro Fed Lipid) для контролю якості олії рекомендує використовувати саме цей спосіб вимірювання.

Контроль якості олії дозволяє з одного боку знизити витрати на передчасну заміну олії, а з іншого - забезпечити високу якість продуктів харчування з точки зору безпеки для здоров'я і збереження смакових характеристик. У зв'язку з постійно зростаючими вимогами до якості та безпеки продуктів харчування, тестери якості олії testo 270 вже отримали широке поширення в країнах ЄС в мережі ресторанів швидкого харчування.

Одним з перших прилад testo 270 отримав «Новий канал». Слідкуйте за програмою «Ревізор» і ви зможете побачити новий testo 270 безпосередньо в процесі вимірювань.