Наприкінці 2014 року фірми Jango Ltd. та Gamma Consulting Ltd. (Тбілісі, Грузія), які займаються проектуванням, науковими дослідженнями і консалтингом у сферах виробництва та екології, придбали 2 нових газоаналізатора testo 350.

На прохання наших покупців фахівці ТОВ «Ліфот» в квітні і травні здійснили поїздки до Грузії для навчання обслуговуючого персоналу роботі з приладами, програмним забезпеченням і проведення вимірювань на реальних об'єктах.

Крім представників цих фірм в навчанні взяли участь фахівці Міністерства екології Грузії.

 

 

Програма навчання була розділена на 2 частини: теоретичний курс по роботі з приладом і програмним забезпеченням, яка проводилася на території замовника, і практичне застосування отриманих знань у процесі вимірювань на реальних об'єктах.


В якості місця проведення практичної частини був обраний сучасний завод Хайдельберг Цемент у м. Руставі. Виміри проводилися газоаналізатором testo 350 з подальшою обробкою даних в ПЗ EasyEmission.


В ході навчання особливу увагу було надано екологічним вимірюваннями в автоматичному режимі, а також вимірюванню об'ємних і масових викидів забруднюючих речовин.

Замовники були вражені багатофункціональністю приладів testo 350, швидкістю і точністю проведених вимірювань, професійною обробкою виміряних даних, необхідних для екологічної експертизи об'єкта.

Ми щиро дякуємо нашим партнерам Jango Ltd. і Gamma Consulting Ltd. за організацію навчання на найвищому рівні, доброзичливість і гостинність.