У сучасних умовах глобального поширення інфекційних хвороб, таких як #Coronavirus, контроль температури тіла набуває надважливого значення. Це особливо критично для офісів, виробництв та місць масових скупчень людей. Вкрай важливо вчасно виявити людину з підвищеною температурою та ізолювати її від інших для запобігання розповсюдженню хвороби.

Безконтактно виміряти температуру поверхні тіла допоможуть інфрачервоні термометри. Температуру рекомендується вимірювати на лобі, між бровами і волоссям. Енергія, що випромінюється в цій точці, вимірюється і перетворюється пірометром в значення температури на дисплеї. При проведенні вимірювань слід завжди пам’ятати, що температура поверхні тіла, виміряна пірометром буде відрізнятися від звичної нам внутрішньої температури тіла, яку вимірюють контактно, за допомогою звичайного медичного термометра.

Для проведення правильних та точних вимірювань рекомендуємо ознайомитись з практичним керівництвом по вимірюванню температури людського тіла. Для регулярних перевірок температури людського тіла компанія testo розробила два інфрачервоні термометри testo 830 T2 та testo 835 T1. Вони дозволять ефективно та безконтактно перевірити температуру на поверхні тіла людей.

Важливою особливістю цих пірометрів є наявність акустичної та оптичної сигналізації, яка допоможе вчасно виявити хворих. Перед замовленням рекомендуємо ознайомитись з технічними характеристиками приладів.

Пірометри testo для контролю температури тіла:

• testo 830 T2

• testo 835 T1

Піклуйтесь про здоров’я оточуючих та бережіть власне!

Завантажити брошуру >>>