Починаючи з сьогоднішнього дня, компанія ЛІФОТ, як єдиний офіційний представник компанії Testo на території України, починає продажі оновлених тепловізорів для енергоаудиту testo 865, testo 868, testo 871 та testo 872 з поліпшеними технічними характеристиками. 

Вагомою перевагою оновлених моделей тепловізорів стане значно покращена термочутливість, завдяки чому ви зможете виявити найменші температурні аномалії (теплові містки, місця пошкодження теплої підлоги, надмірне нагрівання електричних елементів або дротів тощо). Поліпшення реалізовані в наступних моделях тепловізорів:

Також у оновлених моделях була вдосконалена цифрова камера, що дозволить зберігати фотографії місць вимірювання зі значно поліпшеною якістю та відображенням найменших деталей. У наступних моделях тепловізорів цифрові зображення, зроблені за допомогою камери, тепер мають роздільну здатність у 5 МП:

  • 1)      Тепловізор testo 868
  • 2)      Тепловізор testo 871
  • 3)      Тепловізор testo 872 

Дві моделі тепловізорів, testo 871 та testo 872, стали значно легшими, завдяки цьому зменшиться навантаження на зап’ястя і втому від тривалого використання приладу. Зміни торкнулись тільки технічних характеристик, але не ціни. Ви зможете отримати покращені прилади, не витрачаючи додаткові кошти. 

Долучайтесь до проведення сучасного високотехнологічного енергоаудиту, замовивши оновлені моделі тепловізорів. Вони стануть вам надійними помічниками, здатними спростити та поліпшити вашу щоденну роботу. 

Дізнайтесь більше про технічні характеристики оновлених тепловізорів у проспекті з їх порівнянням >>>