На початку 2022 року в Україні почалася повномасштабна війна, яка залишила без житла та продовольства тисячі людей. У цій складній ситуації компанія Testo KG з Верхнього Шварцвальда, спеціалізуючись на виробництві приладів для вимірювання, вирішила допомогти нашій країні. Testo швидко почала кампанію збору коштів для альянсу "Aktion Deutschland Hilft", який є об'єднанням 20 німецьких гуманітарних організацій. Для збору коштів долучилися не лише співробітники Testo з усієї Німеччини, але й багато інших людей, які хотіли допомогти українцям в складній ситуації.

Завдяки спільним зусиллям були зібрані кошти, які будуть використані в якості гуманітарної допомоги для підтримки населення, яке постраждало від війни в Україні. Зокрема, це продукти харчування, питна вода та ліки, які допоможуть забезпечити людей необхідними ресурсами.

Testo Group чітко висловила свою позицію. З одного боку Testo, припинила постачання приладів, запчастин і послуг хмарного сервісу в країні-агресорі, а з другого боку надає допомогу постраждалому населенню України.