З самого початку система wifi реєстраторів даних була призначена для контролю зберігання цінних музейних експонатів у вітринах та виставкових залах.

Зважаючи на це, нова серія реєстраторів testo 160 окрім стандартних зондів вологості і температури, комплектується додатковими зонди для вимірювання рівня освітленості, ударного навантаження і концентрації СО2 в повітрі. Крім того реєстратори testo 160, вперше серед приладів testo, отримали сенсор вимірювання потужності ультрафіолетового випромінювання.

Саме тому testo 160 максимально ефективно дбає про збереження коштовних експонатів під час проведення виставок, відстежуючи відповідність навколишніх умов по мікроклімату та освітленості оптимальним.

Але сфера застосування testo 160 не обмежується лише музеями і виставковими залами. Модифікація testo 160 IAQ спеціально призначена для безперервного моніторингу такого важливого параметру, як якості повітря всередині приміщень. Контроль вмісту СО2 в повітрі закритих приміщень дозволяє значно підвищити працездатність та зменшити в 3 рази ризик розповсюдження респіраторних хвороб, серед тих, хто знаходиться у приміщенні. Це, насамперед, важливо для дошкільних і шкільних навчальних закладів, а також університетів.

Особливою рисою логерів testo 160 є наявність спеціальних захисних кришок, які можна пофарбувати в будь-який колір, у відповідності до оточення. Це дозволяє розмістити вимірювальний прилад майже непомітно поруч з експонатом, не відволікаючи увагу від нього.

Серія логерів testo 160 складається з 2 основних груп:

  • - реєстратори, оснащені тільки вбудованими сенсорами (testo 160 TH, testo 160 THL, testo 160 IAQ, testo 160 THG)
  • - реєстратори, оснащені вбудованими сенсорами із можливістю підключати додатково до 2-х зовнішніх зондів (testo 160 THE, testo 160 E), що дозволяє одночасно виміряти до 6 параметрів в різних точках одним приладом.

 

Логери testo 160 продовжують серію приладів «інтернет речей» та, аналогічно приладам testo Saveris 2, підключаються по бездротовому зв’язку до хмарного сервісу Testo Cloud. У рази перевищення встановлених граничних значень система направляє повідомлення електронною поштою або по SMS.

Звантажити проспект testo 160 >>>

Проспект з описом логера testo 160 IAQ >>>

Знання testo: Для чого потрібно вимірювати СО2 >>>