Вимірювання температури має критичне значення для технологічних процесів у фармацевтиці. Згідно сучасних стандартів, зокрема GMP, необхідно неухильно контролювати не тільки якість кінцевого продукту, але й усі етапи самого виробничого процесу. Недотримання цих вимог або недостатньо точний контроль температури може призвести до псування партії продукції, а значить і до великих економічних збитків. Крім того, неналежний контроль температури може спричинити значне падіння ефективності самих ліків, що створить загрозу здоров’ю та життю людей, що негативно вплине на відношення людей до установи або компанії, яка випускає ліки. 

Отже, контрольні вимірювання у важливих фармацевтичних процесах потребують найвищого рівня точності та використання надійного обладнання. Спеціально для допомоги у вирішенні задачі з високоточного вимірювання температури компанія testo випускає багатофункціональні вимірювальні прилади testo 400 і testo 440. Важливою особливістю приладів є можливість поєднання їх із значною кількість високоточних цифрових зондів, тому вони ідеально підходять для моніторингу важливих параметрів фармацевтичних процесів. Наприклад, високоточний зонд Pt100 ідеально підходить для калібрування стаціонарних вимірювальних приладів. На додаток до цього, вони забезпечують точне вимірювання вологості та швидкості потоку на лабораторних установках. Все це відбувається інтуїтивно просто, точно та згідно чинних стандартів. 

Яку ж модель обрати: testo 440 або testo 400? Вам потрібен компактний вимірювальний прилад з класичним клавішним керуванням кнопками? Тоді testo 440 з чітким дисплеєм, зберіганням даних вимірювань у приладі, а також експортом даних у форматі .csv на ваш ПК - ідеальний вибір. Ви прагнете отримати надсучасний прилад з сенсорним керуванням та широкими функціональними можливостями, зокрема створення звіту в приладі прямо по місцю вимірювань та його відправлення по e-mail? Завдяки testo 400, ви зможете впоратись зі складними завданнями швидше, простіше, краще. В цьому вам допоможе інтуїтивно просте сенсорне керування з технологією SmartTouch, повне управління та обробка даних, можливість індивідуального налаштування приладу та графічне відображення даних. 

Ознайомтесь із заводськими комплектами testo 400 та testo 440 і оберіть серед них вашого нового професійного помічника у високоточних вимірюваннях у фармацевтиці: 

Застосування testo 400 у фармацевтичній промисловості >>>

Універсальний прилад testo 400 >>> 

Детальний опис приладу testo 440 і його заводських комплектів >>>