Починаючи з серпня 2017 року всі тепловізори testo, що офіційно постачаються в Україну оснащені ексклюзивною функцією SuperResolution. Зараз ця функція, вартістю близько 4500 грн., надається безкоштовно.

Використання SuperResolution особливо ефективно для тепловізорів з невеликим розміром детектора. Так, маючи розмір детектора всього 160х120 можна отримати якісні термограми розміром 320х240 пікселів, які відповідають рівню тепловізора, вартість якого в декілька вище.

Якщо застосувати SuperResolution для великих детекторів, створюється почуття занурення в невидимій інфрачервоний світ. Testo 890, оснащений детектором 640 х 480, за допомогою SuperResolution отримує першокласні термограми розміром 1280 х 960, які практично відповідають роздільній здатності сучасних моніторів до ПК і ноутбуків.

Функція SuperResolution доказала свою ефективність в ході незалежних тестів інституту Фраунгофера. За результатами тестів встановлено, що якість термограм тепловізорів testo, які оснащені детекторами 160х120, повністю відповідає якості термограм тепловізорів з роздільною здатністю 320х240, які значно дорожче.   

Завантажити детальний опис функції SuperResolution.

Перейти до вибору тепловізорів testo.