Популярність Смарт-зондів Testo перевершила навіть очікування фахівців. Так, за станом на травень 2016 року Testo AG вже виконало річний план продажів Смарт-зондів. І це з урахуванням того, що плани 2016 року було суттєво збільшено, виходячи з успішних продажів в 2015 році.

Розроблені для сектору ОВК та холодильної техніки, Смарт-зонди testo постійно розширюють сферу свого застосування. Зокрема, прилади використовуються для:

  • - моніторингу стрибків тиску природного газу (testo 510i)
  • - інспекційних замірів температури зберігання і транспортування продуктів харчування (testo 805i). 

Найбільший резонанс викликає можливість поєднання Смарт-зондів зі струмовими кліщами testo 770-3. Струмові кліщі, як і Смарт-зонди, оснащені вбудованим Bluetooth для підключення до смартфону/планшету із встановленим додатком testo smart probes. Одночасно до смартфону можна підключити до 6-ти Смарт-зондів. Ви можете, наприклад, підключити 4 Смарт-зонди з комплекту для холодильної техніки і струмові кліщі testo 770-3. Це дозволить в режимі реального часу вимірювати пусковий струм на стандартних системах або потужність на інверторних системах одночасно з контролем температури і тиску в магістралях кондиціонера.

У зв'язку з широким розповсюдженням Смарт-зондів testo підготувало проспект з відповідями на найбільш поширені запитання щодо Смарт-зондів, серед яких:

  • - Як довго можна виконувати безперервні вимірювання
  • - Чи можна зберегти протоколи вимірів на смартфоні
  • - Який цикл вимірювань параметрів
  • - Чи можна вставити логотип підприємства в протокол вимірювань та ін.


Завантажити проспект «Найбільш поширені запитання по Смарт-зондам testo» >>>