Професійний якісний енергоаудит включає в себе не тільки проведення термографічного обстеження тепловізорами, а й вимірювання теплопровідності будівельних конструкцій.

Для визначення втрат енергії у вартісному вираженні необхідно визначити втрати енергії в Ватах, що є досить складним вимірювальним завданням.

Втрати тепла в Ватах розраховується виходячи з теплопровідності огороджувальних конструкцій, яка залежить від типу будівельного матеріалу.

У реальності практично неможливо точно визначити теплопровідність цегляної стіни покритої гіпсокартоном зсередини і штукатуркою зовні. Аналогічна ситуація при визначенні теплопровідності даху або фундамент будівлі.

Вирішити це завдання можна якщо просвердлити отвір в стіні і спробувати визначити тип і товщину кожного матеріалу, що піде далеко не для кожного випадку або використовувати більш ефективний похід, запропонований testo - БЕЗПОСЕРЕДНЬО виміряти теплопровідність.

Комплекти приладів testo 635 дозволяють безпосередньо виміряти коефіцієнт теплопровідності будь-яких будівельних конструкцій в Вт/м2К. Для вимірювання застосовується запатентований зонд теплопровідності, який вимірює температуру стінки і повітря всередині приміщення, а також додатковий зонд для вимірювання температури поза приміщенням.

Застосування комплектів testo 635 для вимірювання теплопровідності дозволяє розрахувати втрати тепла в Ватах і визначити термін окупності робіт з термомодернізації будівлі.

Для оптимального вимірювання коефіцієнта теплопровідності були спеціально розроблено 2 комплекти:

- Базовий комплект, що складаються з: testo 635-1, запатентованого зонду для вимірювання теплопровідності і провідного зонду температури повітря поза приміщенням

- Розширений комплект, що складається з: testo 635-2, запатентованого зонду для вимірювання теплопровідності і бездротового зонду температури повітря поза приміщенням. 

Презентація по вимірюванню коефіцієнта теплопровідності приладів testo 635 >>>