Нова система бездротових реєстраторів температури і вологості testo Saveris 2

Якщо у підприємства існує необхідність в постійному моніторингу умов виробництва, зберігання і транспортування продукції, чутливої до температури і вологості, це зазвичай вирішується одним з 2 поширених способів :

1. Стаціонарна система моніторингу даних. Особливості - висока вартість, можливість одночасного виміру в декількох десятках вимірюваних точках, великі витрати часу на встановлення та наладку завдяки необхідності інтеграції в існуючу IT інфраструктуру підприємства.

2. Портативні поодинокі реєстратори даних. Особливості - недорогі і компактні, можуть розміщуватися разом з товарами в упаковці при транспортуванні, потребують індивідуального програмування і зчитування даних при підключенні до ПК, відсутність можливості в автоматичному режимі посилати аварійний сигнал при перевищенні граничних значень.

Бездротова система testo Saveris 2 поєднує в собі усі переваги стаціонарних систем моніторингу і компактних логерів даних. testo Saveris 2 складається з окремих компактних WiFi реєстраторів даних, підключених по стандартному WiFi роутеру до Інтернету для передачі даних вимірювань в хмарний сервіс Testo Cloud. 

Testo Cloud є абсолютно новим рівнем технологій у вимірювальній техніці і складається з програмного забезпечення і архівів з результатами вимірювань. За допомогою Testo Cloud можна індивідуально запрограмувати кожен реєстратор, задати для нього аварійні межі, періодичність проведення вимірів і відправки даних в хмарний сервіс Testo Cloud.

 

Testo Cloud є абсолютно новим рівнем технологій у вимірювальній техніці і складається з програмного забезпечення і архівів з результатами вимірів. За допомогою Testo Cloud можна індивідуально запрограмувати кожен реєстратор, задати для нього аварійні межі, періодичність проведення вимірів і відправки даних в хмарний сервіс Testo Cloud.


  
 

 

Всі WiFi логгеры testo Saveris 2, що вимірюють один параметр - температуру або два параметри - температуру і вологість, за допомогою Testo Cloud об'єднуються в одну мережу незалежно від місця установки реєстраторів. Реєстратори однієї мережі можуть знаходитися в різних містах або навіть в різних країнах. Необхідною умовою створення вимірювальної системи testo Saveris 2 є наявність безпровідного доступу через інтернет до Testo Cloud.

У разі короткочасної або тривалої відсутності зв'язку по WiFi усі реєстратори записуватимуть дані у вбудовану пам'ять на 100 000 параметрів, і як тільки безпровідний зв'язок відновиться, відразу передадуть дані до Testo Cloud

Система testo Saveris 2 працює в повністю автоматичному режимі, здійснюючи вимірювання і архівацію даних. В разі виникнення критичної ситуації при перевищенні будь-якого із заданих граничних значень бездротова система автоматично направляє повідомлення по електронній пошті або SMS на номер телефону відповідального співробітника.

Ще однією унікальною перевагою testo Saveris 2 є можливість постійного моніторингу даних за допомогою ПК, планшета або смартфону. Все, що необхідно для цього зробити - підключитися до Testo Cloud та ввести ім'я користувача і пароль.

Простота і універсальність системи забезпечують широкі можливості її застосування: дотримання нормативів HACCP при зберіганні і обробці продуктів харчування, постійний моніторинг умов зберігання термо- і гігрочутливої продукції, контроль складських умов зберігання біологічних, фармацевтичних та медичних препаратів, моніторинг умов зберігання медикаментів в аптеках та ін.

Перейти до опису приладів testo Saveris 2