Робота зі смарт-зондами перевершила всі наші очікування. Все максимально технологічно і зручно. Навіть не віриться, що така технологія вже доступна нашим покупцям.

Однак, розглянемо можливості нових Смарт-зондів на практиці. Для їх підключення необхідно запустити на смартфоні додаток testo Smart Probes, який автоматично активує модуль Bluetooth телефону.

При ввімкненні Смарт-зонда починає блимати жовтий світлодіод, який після встановлення зв'язку зі смартфоном змінює свій колір на зелений.

За замовчуванням встановлюється програма вимірювань «Стандартний вигляд». В даній програмі можна вибрати 3 основних види відображення вимірюваних параметрів:

- Список - вимірювані параметри розташовані рядками

- Графік - відображення до 4-х графіків параметрів, що вимірюються або розраховуються, зафарбованих своїм кольором

- Таблиця - відображення таблиці із зазначенням дати та результатів вимірювань. Щоб додати нове вимірювання в таблицю, необхідно натиснути кнопку на зонді. 

                              

Оскільки до одного смартфону можна підключити декілька смарт-зондів, в тому числі абсолютно однакових, ідентифікація кожного з них здійснюється за 3-ма останніми цифрам в серійному номері зонда, позначеними великими цифрами на заводському ярлику із серійним номером. У нашому випадку анемометр testo 410i має номер 471.

                

Процес вимірювань можна в будь-який момент відновити та зберегти змінені дані. Дані у вигляді списку або таблиці можна експортувати в форматах PDF і Excel. Графік експортується у вигляді зображення.

Звіти про вимірювання можна записати в пам'ять телефону в папку за замовчуванням або відправити зі смартфона на віртуальний диск (Dropbox та ін.), відправити електронною поштою засобами Android або Gmail, а також зберегти, увійшовши в свій аккаунт на Facebook, Google та ін.

                              

У форматі PDF зберігається повноцінний професійний звіт про вимірювання із зазначенням назви вашої організації, замовника та об'єкта вимірювань. За бажанням для швидкої ідентифікації виміряних даних ви можете навіть додати фото об'єкта вимірювань.

              

Однак, найцікавіше починається, коли ви підключаєте одночасно кілька різних смарт- зондів. Ваш смартфон перетворюється на комбінований вимірювальний прилад. В нашому прикладі ми підключили одночасно 3 смарт-зонди: testo 410i, testo 605i та testo 805i. Кожен з підключених зондів має свій номер, що складається з 3-х цифр, описаних вище. Ви можете переглянути їх назву, серійний номер, стан батарейок, цикл вимірювань та ін.

                              

Виміряні та розраховані всіма зондами параметри можна комбінувати в довільному порядку, виводити на екран в режимі Список, будувати графіки в реальному часі (до 4-х параметрів) в режимі Графік, а також заносити в таблицю із зазначенням дати і часу проведення замірів (режим Таблиця ).

                             

Так, наприклад, на нашому графіку відображені швидкість і температура потоку повітря, виміряні анемометром testo 410i, температура поверхні, виміряна пірометром testo 805i, а також відносна вологість повітря, виміряна термогігрометром testo 605i. Всі ці дані можна зберегти у вигляді професійних звітів в PDF, Excel, таблиць та графічних зображень.

У нашому прикладі в одному протоколі вимірювань зберігаються дані зі всіх трьох смарт-зондів, синхронно виміряні в даний момент. Тільки для одного testo 605i в протоколі зберігається 4 параметри: температура повітря, відносна вологість повітря, температура точки роси та температура вологого термометра.

   

Використовуючи комбінацію різних смарт-зондів, можна виконувати комплексні вимірювання. Так, наприклад, за допомогою testo 805i та testo 605i можна здійснити ефективний пошук місць з високим ризиком утворення плісняви та цвілі.    

   

     

Загальне враження від роботи зі смарт-зондами - Testo не перестає нас дивувати технологічними новинками, які дозволяють кардинально змінити наше загальне уявлення про процес вимірювань, надати користувачам ще більше можливостей, зручності та мобільності.

Застосування смартфона в якості дисплея відкриває нові раніше недоступні можливості: високоякісний і великий кольоровий дисплей, автоматична конвертація звітів у форматі PDF або Excel, одночасне вимірювання до 24 параметрів, відправка даних по WiFi, Bluetooth або в мобільній мережі ... онлайн практично з будь-якої точки України.

І найважливіше - всі ці преміум можливості в самому доступному ціновому сегменті - неймовірно!

Крім того, робота зі смарт-зондами буде вагомим аргументом для вашого керівництва на користь оновлення вашого смартфона на сучасну модель з підтримкою Android 4.3 та вище.

У підсумку хочеться сказати, що в черговий раз ми відчуваємо гордість за Testo та її прилади. Testo в черговий раз довела, що вона дійсно світовий лідер в розробці портативної вимірювальної техніки!

Перейти до опису Смарт зондів >>>