Стрімке зростання вартості енергоносіїв спонукає нас до утеплення фасадів будинків та дахів. В результаті, ми економимо кошти на опаленні, завдяки зменшенню теплопровідності, але натомість отримуємо будинки які перестають «дихати». Зниження доступу свіжого повітря та герметизація будинків призводить до підвищення вологості, рівня вуглекислого газу та створює ефект «термосу». Єдиним рішенням цієї проблеми та створення комфортних умов перебування в приміщенні є встановлення та професійне налаштування приточно-витяжної системи вентиляції.

Забезпечити комфортні умови перебування в енергозберігаючих будинках та відповідність вимогам українських та сучасних міжнародних стандартів вам допоможе обладнання від визнаного в усьому світі лідера вимірювальної техніки Testo KG:

  • -  З вимірюванням швидкості, та розрахунком об’ємної витрати, як в вентиляційному каналі так на вентиляційній решітці, вам допоможуть з легкістю впоратися testo 405і, testo 416 чи комбінований прилад testo 440. Використання воронок різного розміру з випрямлячем потоку на вихрових дифузорах дозволить отримати максимально точні результати. 
  • -  Використовуючи шумомір testo 815, ви зможете забезпечити контроль рівня фонового шуму  в приміщеннях з вентиляцією у відповідність до встановлених норм.  

Дізнайтеся ще більш про те, як ефективно налаштувати  систему вентиляції в житлових будинках та яке обладнання вам для цього знадобиться Завантажити брошуру >>>