Вибирайте краще!

Тепловізори testo з технологією SuperResolution визнані кращими згідно з тестами найбільшої організації по прикладних дослідженнях в Європі - інституту Фраунгофера, отримали Глобальну нагороду лідера за критерієм Ціна-ефективність дослідницької організації Frost & Sullivan (США), а також стали переможцем порівняльного тесту 14 тепловізорів різних виробників (журнал Photon International №1 за 2014).

 

Інститут Фраунгофера: Тест шістьох тепловизорів

Найбільша організація з прикладних досліджень в Європі - Інститут Фраунгофера по Оптроніці, Системним технологіям і Обробці зображень (IOSB) провів тест шести тепловізорів: testo 875-2i, testo 885, NEC R300W2, NEC G120EX, Flir E30, Flir T440.

В ході випробувань необхідно було встановити, який тепловізор краще в прямому порівнянні з конкурентами і які переваги дає технологія SuperResolution?

В ході тестів досліджувалися 4 найважливіші параметри: кут огляду (FOV), загальний шум на термограмах, функція лінійного розсіювання і функція модуляції передачі, точність виміру температури залежно від розміру об'єкту (IFOV) з функцією SuperResolution і без неї.

Переконливу перемогу отримав тепловизор testo 885, який завдяки інтелектуальній системі зменьшення низькочастотних шумів показував найточніші виміри.

Тепловізор testo 875-2i показав результати, схожі з кращими моделями, оснащеними детектором 320х240, вартість яких приблизно в 2 рази вище.

Переконливо були доведені переваги технології SuperResolution, як з технічної, так і з комерційної точок зору. При цьому необхідно враховувати ціну тепловізорів з різним розміром детекторів: тепловізор з детектором 320 × 240 пікселів і технологією SuperResolution досягає такої самої роздільної здатності термограми, що і тепловізор з детектором 640 × 480 пікселів без функції SuperResolution.

 

Завантажити порівняльний тест шістьох тепловізорів інститутом Фраунгофера російською >>>

 

www.fraunhofer.de

 

Frost & Sullivan (США) – Глобальна нагорода

Frost & Sullivan має 50-ти літній досвід в якості глобальної дослідницької організації в штаті якої 1800 аналітиків і консультантів в 40 країнах, що досліджують понад 300 галузей та 250 000 компаній.


Frost & Sullivan оцінює і порівнює середні ціни, загальні і технічні характеристики тепловізорів декількох виробників, які можуть застосовуватися для інспекції в будівництві. При оцінці тепловізорів, що потрапили в остаточний список враховувалися: ціна, продуктивність і функціональність. Після закінчення свого аналізу Frost & Sullivan виявили, що сумарний бал тепловізорів Testo AG, має найвище значення за критерієм Ціна - Ефективність в глобальному ринку будівельної інспекції. 

У завершенні відзначається, що Testo AG чітко проілюструвала свою технологічну майстерність, гостре розуміння потреб клієнтів і здатність вирішувати ключові проблеми промисловості в галузі термографії. За результатами незалежного аналізу Frost & Sullivan обладнання для термографії у будівельній інспекції Testo AG нагороджується Глобальною нагородою лідера за критерієм Ціна-ефективність 2013.

Завантажити опис і ключові чинники Глобальної нагороди Frost & Sullivan:

Короткий опис російською >>>

Повний опис англійською >>>

 

www.frost.com 

 

Журнал Photon International – тест 14 тепловізорів

Журнал Photon International - найбільше міжнародне видання основною тематикою якого є застосування сонячних колекторів. Журнал видається на семи мовах і поширюється на усіх континентах.

Тепловізори мають все більший попит серед інсталяторів геліосистем - і цю тенденцію, підтвердив тест. В тесті брали участь 14 тепловізорів різних виробників : Flir i7, Flir E30, Flir E60, Flir T440, Fluke TiR125, Fluke TiR32, HT THT44, HT THT49, Infratec/Jenoptic 580 S, Testboy TV309, testo 876, testo 885, testo 885 SR (з функцією Super Resolution), Trotec EC060 V і Trotec IC080 LV.

Спочатку тесту згадується: "Менш ніж 5 років тому хороший тепловізор коштував 50 000 € і був практично недоступний для монтажників та інсталяторів геліосистем. Нині, багато хто з виробників пропонує тепловізори за ціною нижче 10 000 €.

Більше того, виробники тепловізорів визначили, що інсталятори геліосистем можуть бути новим напрямом для застосування тепловізорів та адаптували лінійки своєї продукції під цю нову ринкову нішу. Наприклад, Testo AG оснастила свої тепловізори спеціальним режимом "сонячна енергія" для роботи на сонячних колекторах".

В підсумку до статті про результати тесту сказано: "У будь-якому випадку, в цілому результати наших тестів обнадійливі. З 14 протестованих тепловізорів, друге місце отримали 8 з них. І один з цих восьми, переможець тесту Testo 885 з функцією SuperResolution що отримав максимальний бал і завоював перше місце".

Завантажити детальний тест 14 тепловізорів журналу Photon International англійською >>>

 

 www.photon.info