Прагнучи підтримати та зміцнити економіку України, починаючи з 11 квітня ми відновлюємо діяльність компанії ЛІФОТ в умовах воєнного стану. ТОВ ЛІФОТ понад 25 років допомагала, як великим підприємствам, так і приватним замовникам вирішувати їх вимірювальні задачі та збільшувати ефективність виробничих процесів. Можете бути впевнені, що ми будемо здійснювати цю підтримку й надалі.

Відновлення нашої роботи відбувається у повному обсязі: ви зможете придбати продукцію зі складу та під замовлення, будуть здійснюватися всі гарантійні та післягарантійні ремонти, повірки та калібрування приладів, які мають голографічну наклейку «ГАРАНТІЯ testo», що підтверджує факт їх постачання через офіційне представництво компанії TESTO в Україні.

Звертаємо увагу, що в умовах воєнного стану строки виконання робіт та постачання обладнання можуть бути змінені, про що ми обов’язково будемо повідомляти. Замовлення можна буде забрати з нашого офісу за умови обов’язкового попереднього узгодження. Також ми зможемо відправити замовлення за допомогою Нової Пошти до відділень, які наразі працюють, або оформити адресну доставку до місцевостей, де це можливо.

Звертайтесь до нас, використовуючи контактні дані на  https://www.testo.kiev.ua/ua/contacts-lifot/ для отримання більш детальної інформації.

Зміцнимо економіку нашої УКРАЇНИ разом! Адже це допоможе нам всім повернутися до звичайного життя якомога скоріше. Сильна економіка – це сильна країна!

Слава Україні!