Сучасна людина потребує високого рівня комфорту, адже несприятливі умови навколишнього середовища, в тому числі і температура, дуже негативно впливають на продуктивність роботи, настрій, самопочуття, та інше. Також особливо важливим є чіткий контроль роботи та налаштування холодильних систем для транспортування та зберігання продуктів, якість яких критично залежить від оточуючої температури. Найвищу увагу приділяють збереженню продуктів харчування, завдяки промисловим холодильникам.

Зазвичай, заправка кондиціонерів та холодильної техніки здійснюється виключно вручну. Оператор вручну відкручує балон та подає холодоагент у магістраль. Заповнення контролюється тільки візуально по тиску. Цей спосіб має ряд недоліків:

  • -        Похибка при зчитуванні значення тиску
  • -        Надмірна витрата холодоагенту, через затримку закриття вентилю балона
  • -        Неможливість налаштування заправки на найбільш оптимальну роботу по охолодженню чи обігріву.      

Компанія Testo першою в світі запропонувала своїм клієнтам повністю автоматичну бездротову систему для заправки систем кондиціонування та холодильних систем. Бездротові ваги testo 560і разом зі смарт клапаном  та  манометричним колектором testo 550s, testo 550i чи testo 557s, або встановленим Застосунком дозволяє легко та точно заправлять фреоном будь-яку холодильну систему. Достатньо всього встановити балон з холодоагентом на ваги, підключити смарт клапан і вибрати одну з трьом програм в Застосунку чи на дисплеї манометричного колектора.

Всі компоненти системи заправки testo самостійно по Bluetooth з’єднаються в одну систему, а центром керування стане Ваш смартфон чи планшет. Система заправки може працювати у 3-х режимах та самостійно розрахує необхідну вагу фреону, виходячи з режиму роботи на перегрів, або переохолодження, а також заправить задану вами вагу холодоагенту.

Додатковою зручністю є можливість віддаленого керування процесом заправки до 30 метрів зі смартфона чи планшета.

Заправка кондиціонерів з комплектом ваг testo 560і та смарт клапану стане для Вас надзвичайно простою та дозволить зекономити значну кількість холодоагенту.

 

Завантажити проспект testo 560і >>>

Перейти на сторінку з описом testo 560і >>>