Дистрибуція фармацевтичної продукції жорстко регулюється національними та міжнародними стандартами. Для підтримання цілісності та якості лікарських препаратів потрібно постійно контролювати параметри навколишнього середовища під час зберігання або транспортування чутливої продукції. Контролю підлягає температура, вологість та ударне навантаження. Підтримання належних умов при транспортуванні фармацевтичної продукції дозволить зберегти цілісність та ефективність діючої речовини. Це убереже вас від додаткових витрат.  

З реєстраторами серії testo 184 ви зможете постійно контролювати умови оточуючого середовища, навіть в екстремальних умовах при температурах до -80 оС. Всі логери testo 184 для вимірювання температури постачаються з сертифікатом калібрування, який відстежується згідно ISO 17025. Для роботи з логерами не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення.

Завдяки програмі testo ComSoft реєстратори серії testo 184 можна застосовувати для середовищ и процесів , що пройшли валідацію на відповідність нормам FDA CFR 21 Part 11 або GxP (GMP, GLP, GDP).

 

Завантажити новий проспект:

testo 184 для фармацевтичної промисловості >>>