З’явившись у 2016 році інноваційні Смарт зонди testo здобули широке визнання серед професіоналів. Дійсно, компактні бездротові прилади, якими можна керувати за допомогою Додатку, встановленого на смартфоні або планшеті є надійними помічниками для виконання повсякденних завдань спеціалістами у багатьох сферах. З Додатком testo Smart Probes можна досить просто створити професійний звіт прямо по місцю вимірювань та одразу направити його замовнику по електронній пошті.

Тепер настав час презентувати вам нове, ще більш зручне та гнучке покоління Смарт зондів, а саме testo 605i, testo 549i та testo 115i. Ці прилади було розроблено з урахуванням багатьох ваших пропозицій та побажань. По-перше, у нових моделях значно збільшено радіус дії Bluetooth. Тепер стало можливим безпроблемне вимірювання у точках, які знаходяться на відстані до 100 м до оператора. Також, для захисту від випадкового ввімкнення ці прилади мають нову спеціально розроблену форму кнопки вмикання/вимикання.

Новий термогігрометр testo 605i тепер оснащений зондом, який можна нахилити під кутом до 900 до рукоятки, полегшуючи установку приладу в повітропровід в обмеженому просторі

Манометр testo 549i оснащений модифікованим штуцером з кутом вигину 45о, що значно полегшує процедуру підключення приладу до магістралі з холодоагентом.

Значно розширена сфера застосування нових Смарт зондів завдяки розширеному переліку заводських комплектів. Зокрема, тепер можна замовити нові комплекти:

  1. Смарт комплект Охолодження плюс визначає цільовий перегрів та ефективність охолодження та нагріву, а також виконує тест на герметичність та виміряє перегрів і переохолодження в холодильних системах.
  2. Смарт комплект Максимальнийскладається з 12 Смарт зондів всіх типів та включає в себе функції всіх інших комплектів Смарт зондів.
  3. Смарт комплект Пошук цвілі просто виявляє місця з високим ризиком утворення цвілі, візуалізує їх у вигляді кольорів світлофору.
  4. Смарт комплект ОВК вимірює об’ємну витрату на решітках та у повітроводах, знаходить місця з підвищеною вологістю, розраховує сумарну об’ємну витрату, вимірює температуру та вологість повітря
  5. Смарт комплект Охолодження визначає перегрів і переохолодження в холодильних системах, а також вимірює цільовий перегрів та ефективність охолодження та нагріву
  6. Смарт комплект Обігрів складається з 3-х приладів. Використовується для вимірювання тиску газу, температури підлоги, радіаторів та труб, виконання тесту на падіння тиску.     
  7.   

Завантажити  Проспект Нове покоління Смарт зондів>>>

Завантажити  Презентацію нового покоління Смарт зондів>>>