Додаткові можливості нової версії вбудованої програми 1.15 для газоаналізаторів testo 350

Оновлене програмне забезпечення (Версія 1.15) для газоаналізаторів testo 350 направлено на підвищення комфорту роботи з приладом і розширення його функціональних можливостей.

Наводимо найбільш важливі зміни:

1. Запам'ятовування налаштувань функції розширення діапазону вимірювань

Налаштування розширення діапазону вимірювання для одного сенсора (коефіцієнт розведення проби) автоматично скидався на заводське налаштування при виключенні приладу. У новій версії ПЗ відбувається запам'ятовування коефіцієнта розведення проби, яке зберігається при повторних включеннях приладу.

2. Збереження даних декількох вимірювань в одному протоколі

Нова версія дає в ручному режимі можливість записувати кілька «комплектів» виміряних даних в один протокол з довільною періодичністю. Це значно спрощує процедуру оцінки та обробки результатів вимірювань. Раніше додатковий час витрачалося на зіставлення даних, які були записані в різних протоколах. Нова версія ПЗ дозволяє відкрити один протокол і переглянути зміни всіх важливих параметрів або побудувати відповідні графіки за допомогою програми еasyEmission.

3. Режим перегляду по сторінкам з вимірюваними параметрами

При перегляді вимірюваних параметрів в режимі вимірювань або протоколів вимірювань з пам'яті, для переходу до нової сторінки необхідно натиснути кнопки «Вгору» або «Вниз» 8 або 4 рази, в залежності від кількості параметрів, що відображаються на одній сторінці. Нова версія ПЗ дозволяє швидко перегортати сторінки з параметрами. Для цього достатньо натиснути і утримати більше 1 с кнопку «Вгору» або «Вниз», відповідно. Режим перегляду параметрів по сторінкам дозволяє економити час, який витрачається на пошук необхідних даних.

Для всіх наших офіційних покупців дооснащення газоаналізатора testo 350 програмним забезпеченням до версії 1.15 безкоштовно в службі сервісу Ліфот.