Згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 94 від 13.01.2016, введення в експлуатацію засобів вимірювальної техніки, призначених для застосування у сфері законодавчо регульованої метрології, дозволяється лише за умови відповідності цьому регламенту. 

Наприкінці квітня 2020 року ТОВ «ЛІФОТ» отримало сертифікати відповідності технічним регламентам для перших лінійок вимірювальних приладів testo. Тепер ви можете замовити в нас прилади для вимірювання температури та вологості, які можна застосовувати в сфері законодавчо регульованої метрології та в подальшому повіряти їх. 

Якщо вам необхідно виконувати вимірювання, наприклад,  в фармацевтичній або харчовій промисловості, ми можемо запропонувати вам термометри, реєстратори температури, реєстратори вологості і температури, що виповідають технічним регламентам та постачаються з сертифікатом Перевірки типу. 

Усі ці прилади відповідають технічним регламентам та постачаються з сертифікатом Перевірки типу. Маючи цей сертифікат, в подальшому, можна виконувати періодичні повірки засобів вимірювальної техніки.

Звертаємо увагу, що всі прилади, придбані не через офіційне представництво testo в Україні, не мають сертифікат Перевірки типу, не можуть бути повірені та не мають офіційного сервісу на території України. Більш детально інформація викладена тут

Вже планується проведення оцінки відповідності наступної лінійки приладів, отоже стежте за нашими новинами та купуйте офіційне обладнання.