Реєстратори testo 191 забезпечують моніторинг якості продукції відповідно до вимог HACCP.

 

Контроль процесів стерилізації та пастеризації у виробництві харчових продуктів забезпечує тривалий термін придатності продукції і захищає здоров'я споживачів. Вимірювання температури до +140 оС і тиску до 4-х бар можливо стандартними приладами. Проблема полягає в тому, що в стерилізаторах і автоклавах необхідно розташовувати не тільки зонд, а весь прилад повністю.

Саме для таких застосувань були розроблені нові реєстратори температури і тиску серій testo 190 і testo 191, які працюють в екстремальному діапазоні зовнішніх температур від -50 до +140 оС.

Обидві серії реєстраторів testo 190 і testo 191 представлені 5-ма приладами: 4 прилади для вимірювання температури - з коротким сенсором, з довгим сенсором, з довгим гнучким сенсором і з двома довгими гнучкими сенсорами, а також прилад для вимірювання тиску.

testo 190 і testo 191 мають однаковий дизайн і технічні характеристики, при цьому тільки реєстратори серії testo 190 підлягають валідації згідно 21 CFR Частина 11.

Реєстратори testo 191 застосовуються для контролю виробничих процесів в харчовій промисловості відповідно до вимог HACCP. Тому серія testo 191 оснащена цілим рядом додаткових фіксаторів і перехідників для кріплення реєстраторів в банці з консервами, на шийці скляної пляшки або на жерстяній банці для напоїв. 

Більш докладно про реєстратори testo 191 >>>

Високоефективна валідація процесів стерилізації та сушіння при заморожуванні з реєстраторами testo 190.

 

Валідація стерилізації та сушіння при заморожуванні - ключовий елемент вашого контролю якості, оскільки вона забезпечує високий рівень безпеки продуктії, що ви випускаєте.

Система реєстраторів даних CFR testo 190 надійно і ефективно підтримає вас у виконанні всіх нормативних вимог. Довірте весь процес валідації приладів testo і скористайтеся ресурсоефективними рішеннями з повним спектром послуг для досягнення відповідності стандарту GMP.

Реєстратори даних CFR testo 190 відрізняються міцністю, надійністю і довговічністю. Заміна батарей відбувається у них цілком безпечно протягом декількох секунд, без використання будь-яких інструментів. Завдяки спеціальному дизайну, логери testo 190 залишаються на 100% герметичними, навіть після заміни батарей.

Реєстратори даних програмують і зчитують з інтуїтивно простим програмним забезпеченням testo 190 CFR. Для обробки даних відсутня необхідність їх попереднього експорту (наприклад, в Excel). Повне документування інформації з валідації відбувається всього по одному кліку миші. Програмне забезпечення повністю відповідає вимогам 21 CFR Частина 11.

Більш докладно про реєстратори testo 190 >>>