Шукаєте прості у використанні та якісні системи вимірювання для вашої сфери промисловості та надійного постачальника? Ми пропонуємо нашим промисловим і приватним клієнтам висококласні вимірювальні прилади для щоденного використання з надійними умовами поставки та офіційною гарантією в Україні. Надійні, елегантні, швидкі, усі ці слова якнайкраще описують прилади testo. Для наших клієнтів ми розкриваємо нові горизонти в області інноваційних світових вимірювальних технологій.

Для промисловості ми пропонуємо повний комплекс вимірювальних рішень від одного постачальника. Це дозволить зменшити витрати на енергоносії, уникнути небажаних простоїв та гарантувати відповідність технологічних процесів стандартам. Комплексне рішення включає в себе сучасне програмне забезпечення, надійне обладнання та супровідний комплекс послуг.

Програмне забезпечення testo розроблено з підтримкою найпопулярніших операційних систем (Windows, iOS, Android) та безпечним протоколом передачі даних. Передача даних здійснюється  по Bluetooth або Wi-Fi. Це дозволяє поліпшити зручність роботи, збільшити гнучкість та загальну ефективність. Крім того, з програмним забезпеченням testo ви зможете аналізувати виміряні дані та створювати професійні цифрові звіти прямо по місцю вимірювань.

Обладнання testo охоплює такі сфери, як газовий аналіз, контроль роботи систем ОВК, енергоаудит, вимірювання температури, вологості, тиску та електричних величин. З обладнанням testo ви зможете вчасно виявити та усунути несправності обладнання, збільшивши цим його строк експлуатації. Використання приладів testo також дозволить спростити та стандартизувати внутрішні процеси та процедури, підвищивши при цьому ефективність роботи.

Супровідний комплекс послуг включає в себе офіційне гарантійне та пост гарантійне обслуговування, технічну підтримку, калібрування обладнання та проведення навчань. Звернувшись до нас ви отримаєте всебічну підтримку та супровід при замовленні та подальшому використанні обладнання.

Долучайтесть з нами до сучасного світу вимірювальних смарт технологій testo, заощаджуйте на енергоносіях, спрощуйте та підвищуйте ефективність роботи.      

Отримайте ще більше цікавої та корисної інформації, ознайомившись з презентацією по вимірювальним технологіям для промисловості >>>