Відмінний дизайн приладів testo відзначено престижною міжнародною нагородою German Design Award 2020

Компанія Testo виконала хет трік на цьогорічній презентації премії German Design Award. Усі три лінійки приладів, що брали участь (газоаналізатори testo 300, універсальні прилади параметрів мікроклімату testo 400 та Смарт Зонди testo для опалення, кондиціонування, систем охолодження та вентиляції) були відзначені премією German Design Award 2020 у категорії «Відмінний дизайн продукту».

Сучасний дизайн газоаналізаторів testo 300 поєднує в собі міць і надійність промислової техніки із сенсорною технологією. В результаті маємо ергономічний, інноваційний вимірювальний прилад для налаштування котельної техніки. Отримані високоточні дані вимірювань можна надсилати безпосередньо по місцю вимірювань електронною поштою або по Bluetooth за допомогою інтуїтивно простого  Додатка.

testo 400 уособлює у собі ефективність та зручність у використанні для фахівців з контролю мікроклімату. Прилад забезпечує високоточні вимірювання, має інтуїтивно зрозумілі меню з підказками, різноманітні варіанти документації та великий вибір зондів для кожної вимірювальної задачі. Зручність у використанні обумовлена великим чітким дисплеєм та сенсорним керуванням з підтримкою технології мультитач.

Зі Смарт Зондами testo, фахівці з кондиціонування, охолодження та опалення зможуть проводити вимірювання більш мобільно, ніж будь-коли раніше. Компактні вимірювальні прилади з  ергономічною конструкцією керуються по Bluetooth через спеціальний Додаток, встановлений на смартфон або планшет. В інтуїтивно зрозумілому Додатку можна зберегти ключові виміряні значення та переглянути їх у графічному вигляді.